Věklet
Prsa č.
Výškacm
Váhakg
Filtrovat
Divka Karolína

Karolína

(24)

Karol štíhlá mladá kočka, mám ráda klasiku, orálek a pomazleníčko. Už se na tebe těším :)

Z podniku Privátek Karol
Prsa: č. 3, Výška: 173 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Denisa

Denisa

(36)

Atraktivní rusovláska tě zve na příjemnou erotickou masáž se zakončením nebo se můžeme domluvit na klasice. Přijď se uvolnit a zrelaxovat do příjemného prostředí, těším se na Tebe.

Z podniku Denisa
Prsa: č. 5, Výška: 175 cm, Váha: 65 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Engie

Engie

(35)

Ahoj, jsem černovlasý ďáblík kterému žhnou plameny v očích. Celého si tě namažu olejem dle tvého výběru a přitom tě budu ďábelsky dráždit. Ráda se po tobě sklouznu. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Bibi. Přijď si vyzkoušet nebe peklo ráj.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 2, Výška: 169 cm, Váha: 53 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Bibi

Bibi

(27)

Ahoj, jsem blonďatý anděl který tě přivede do nebe svými dotyky. Celého si tě namažu olejem dle tvého výběru a promasíruji ti každé místečko tvého těla. Ráda se po tobě i sklouznu a přitom tě budu dráždit. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Engie. Přijď si vyzkoušet nebe peklo ráj.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 2, Výška: 172 cm, Váha: 63 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Ema

Ema

(35)

Ahojky, mé jméno je Ema, jsem štíhlá s pevnými prsy a mám černé dlouhé vlasy. Jsem zkušená masérka, která ví kam sáhnout. Přijď se ke mě uvolnit. Těším se na Tebe. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Evou.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 3, Výška: 168 cm, Váha: 55 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Sylva

Sylva

(26)

Miluji sex ve všech podobách a chci ať si toho svědkem...Budu se těšit na zavolání

Z podniku Sylva Escort Nonstop
Prsa: č. 4, Výška: 170 cm, Váha: 72 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Eva

Eva

(35)

Přeji ti krásný den. Jmenuji se Eva a jsem tantrická masérka která ti dá ochutnat zakázané jablko. Exoticky ti promasíruji každé místečko na těle a zažiješ díky mé originální technice tu nejúžasnější masáž ve svém životě. Se mnou dokážeš nejen vypnout ale i se zasmát. Zaručuji ti, že hned po odchodu se budeš chtít vrátit. Nevěříš ? Tak přijď a uvidíš sám. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Emou....

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 3, Výška: 168 cm, Váha: 63 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Marky

Marky

(30)

Jsem masérka která je empatická a mám dlouholetou praxi. Dělám pravou tantra masáž která ti udělá velice příjemně jak na těle tak i na duši. Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Na masáži budeme jen ty a já Z masáže budeš odcházet jako znovu zrozený s čistou hlavou. Přijď ke mě poznat něco nového a lepšího. Budu na tebe čekat.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 2, Výška: 171 cm, Váha: 52 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Nicol

Nicol

(30)

Usměvavá tmavovláska, mám ráda sex a chci si užít s tebou moje vyvrcholení. Pomazlím tě pevnýma kozičkama a hezky ti to udělám jak budeš chtít. Čekám tě v mém pelíšku :)

Z podniku Privátek Karol
Prsa: č. 4, Výška: 172 cm, Váha: 62 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Sára

Sára

(23)

Jsem mladá lolitka a míry mám jako modelka. Mám ráda klasiku, skvěle ti ho pokouřím a pak si na tebe nasednu. Už se na tebe těším a zahřívám pelíšek :)

Z podniku Privátek Karol
Prsa: č. 2, Výška: 175 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Suzie

Suzie

(23)

25.9. - 6.10. NEPRACUJI ! Jsem masérka s dlouholetou praxí, dříve jsem pracovala ve Zlíně v Brně a Olomouci. Jak přijdeš, nebudeš chtít odejít. Vhodné pro muže i ženy. Budu tě hýčkat a rozmazlovat mým tělem. Budeš odcházet naprosto uvolněný a v harmonii. Už teď se na tebe moc těším. Mám příznivé ceny !!! Pokud neberu telefon tak právě masíruji, děkuji za pochopení.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 6, Výška: 169 cm, Váha: 60 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka petra

petra

(22)

Zvu mladé muže a pány do mého nového privátku ve Zlíně. Moje ceny jsou 1/2 hod 800 Kč, 1 hod 1200 Kč a pro pohodové pány je připravena vířivá vana za 1500 Kč. Těším se na Vaši návštěvu.

Z podniku Peťula
Prsa: č. 3, Výška: 173 cm, Váha: 67 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Stela

Stela

(35)

Prsatá vášnivá temperamentní blondýna, která si s tebou ráda pohraje. Služby-klasický sex, orál,masáže, lesbi show a mnohem víc.

Z podniku Veselé kočičky
Prsa: č. 4, Výška: 170 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Sára

Sára

(28)

Ahoj. jsem atraktivní světlovlasá slečna, která se velmi ráda postará o tvou spokojenost. Umím být svůdná a neřestná, ale i romantická a nežná, záleží na co budeš mít náladu. Krom příjemného povídání ti můžu nabídnou kvalitní masáž, po které si můžeme dát krásný sexík. Pokud máš rád něco speciálního neboj se mě telefonicky, nebo potom osobně zeptat ráda se pokusím tvé přestavy splnit. Všechny služby poskytuji zásadně s ochranou! Ráda...

Z podniku Veselé kočičky
Prsa: č. 3, Výška: 170 cm, Váha: 68 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Zdeňka

Zdeňka

(48)

Tantrická masáž v příjemném prostředí za doprovodu smyslné hudby, třpytu svíček, a vůně vonných tyčinek. Spojením krásy, ladných pohybů a vzrušujících doteků nahého těla Vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Nechejte se rozmazlovat něhou smyslných doteků a uvolni celé své tělo. Zakončena něžnou masáží penisu, která Vás přivede na samý vrchol blaha...... Jiné než masérské služby nenabízím... 60 minut/ 1.500 Kč 90 minut/ 2.500,- ...

Z podniku Smyslné tantrické masáže Zlín
Prsa: č. 2, Výška: 169 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Simona

Simona

(32)

Dovolete abych se představila, jmenuji se Simona a jsem elegantní, provokativně sexy atraktivní slečna na high class vysoké úrovni. Mám dlouhé hnědé vlasy a moje fit tělo je skutečný sen. Jsem smyslná a velmi vášnivá ve všem co dělám. Se mnou zažijete milou společnost, zábavnou konverzaci, vystupování na úrovni a samozřejmě příjemné chvíle plné slastných zážitků. Slovo a foto nelze vždy vyjádřit jaký člověk je, ale uvidíte sa...

Z podniku Simona
Prsa: č. 4, Výška: 168 cm, Váha: 59 kg
Zlínský, Uherské Hradiště
Detail
Divka Lucie

Lucie

(31)

Dovolte mi, ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Lucie a jsem charizmatická, milá brunetka a především certifikovaná masérka, která by Vás ráda pozvala k sobě do diktrétního ~Salonu De-Luxe~ na eroticko - sensuální masáže plné erotiky a tantry, při kterých se budu plně věnovat každému kousku Vašeho těla. V osobním životě se zajímám o druhé a vše co je krásné. Mám ráda dotyky, smyslné pohledy očí, ráda si povídám, ale dokáži...

Z podniku Salón De ~ Luxe
Prsa: č. 4, Výška: 168 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Uherské Hradiště
Detail
Divka Katka

Katka

(27)

Všechny naše dívky si přejí zůstat anonymní, vzájemně tak respektujeme naše i Vaše soukromí. Ale nebojte se, u nás si zajisté vybere každý! Přijď se podívat a vybrat si! Zlín A k nám Vas zdarma odveze taxi 733284566

Z podniku Night Club Zlín
Prsa: č. 3, Výška: 176 cm, Váha: 65 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Kareen

Kareen

(45)

Přivedu Tě na vrchol.....chybí Ti jemné doteky, něžné hlazení, milování, krásné šukání...? Budu se Ti věnovat tolik, že ještě než budeš ode mě odcházet....budeš mít tohu znovu přijít....V ceně je už zahrnutý i orálek bez a do konce ! ......Análek po domluvě možný.....Volej mezi 8 - 22 hodinou...Uvítám Tě buď v mém soukromí...pokud budeš chtít mohu přijet za Tebou......Jsem tu pro Tebe....Tvoje Kareen.... ...

Z podniku Kareen
Prsa: č. 2, Výška: 175 cm, Váha: 73 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Tereza

Tereza

(33)

Sympatická blondýnka Tereza vás zve do svého soukromí.

Z podniku Tereza
Prsa: č. 2, Výška: 160 cm, Váha: 65 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Ina

Ina

(37)

Milí pánové, zvu Vás k sobě na diskrétní privátek ve Zlíně.Milá, nězná, usměvavá blondýnka s chutí Vám zpříjemnit den.Parkovani ihned u domu.

Z podniku Privát Ina
Prsa: č. 3, Výška: 164 cm, Váha: 60 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Barča

Barča

(23)

Ahojky, jsem Barča, 21letá usměvavá brunetka, s obrovskou chutí si hrát. Můžeme začít společnou sprchou a následně tě svými doteky dovedu až na vrchol rozkoše. Namasíruji tě jak svýma šikovnýma ručkama, tak prsy a celým tělem. Neváhej se oddat mé vzrušující péči!

Z podniku Smyslné masáže
Prsa: č. 2, Výška: 160 cm, Váha: 52 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Nikola

Nikola

(27)

Chybí ti ženské doteky? Pak se svěř do mých něžných rukou a nechej se hýčkat mým tělem. Zažiješ krásnou erotickou masáž, ve které společně dojdeme až na vrchol rozkoše. Masíruji nahá nebo ve spodním prádle. Těším se na tebe. :)

Z podniku Smyslné masáže
Prsa: č. 1, Výška: 162 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Kristýna

Kristýna

(37)

Příjemná blondýnka 35 let, prsa č.5, s praxí, nabízí pánům dokonalé uvolnění, smyslnost, a poznání tajů tantrických technik, které vás přivedou až na samotný vrchol rozkoše. Celková relaxační masáž, masáž prostaty, masáž intimních partií. Whirpool, diskrétnost, exkluzivní prostředí na úrovni. Těším se na Tebe každý den od 8.hod do půlnoci. Tel: 605 029 039. Uherské Hradiště.

Z podniku Erotické masáže- Masáže Kristýna
Prsa: č. 5, Výška: 162 cm, Váha: 65 kg
Zlínský, Uherské Hradiště
Detail
Divka Katka

Katka

(31)

Přijď se ke mně odreagovat a zbavit stresu. Čeká Tě vzrušující erotická masáž v příjemném prostředí, provedená atraktivní zkušenou masérkou, která Tě v závěru přivede do extáze. Masáž provádím neparfémovaným teplým olejem vhodným i pro alergiky, neležíš na žádném lehátku, ale klasické pohodlné široké posteli s hygienicky omyvatelným potahem. Absolutní diskrétnost i zdraví! Těším se :-) Katka ...

Z podniku Masáže Katka
Prsa: č. 2, Výška: 170 cm, Váha: 59 kg
Zlínský, Uherské Hradiště
Detail
Divka Laura

Laura

(33)

Šarmantní kočička Laura a její vlhká kočička Laurinka te rády privítají v privátku, kde si užijete sexy hrátky. Určite se nebránim ničeme, prijď a uvidíš. Tvá Laura

Z podniku Laurauh
Prsa: č. 3, Výška: 168 cm, Váha: 65 kg
Zlínský, Uherské Hradiště
Detail
Divka Markéta

Markéta

(42)

Příjemně něžná mazlivá, pro každého pána v příjemně čistém bytečku a náruživým orálkem . 774942474

Z podniku Marketa
Prsa: č. 3, Výška: 180 cm, Váha: 70 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Martina

Martina

(41)

Blond štíhlá i Bi Martina 38 let Přijď se za mnou uvolnit a zapomenout na stres dnešní doby u mě je možné SEX, RELAX MASÁŽ, MASÁŽ PROSTATY, klinik , SM praktiky, ELEKTRO SEX pomůcky ,SM STUDIO vybavené MÁM . TAK co takhle PISS , ANÁL , hluboký ORÁL , SPERMA a i SEX ve trojce--čtverce a mnohem víc i ESCORT zavolej na tel. 773931317 NON STOP !!! Zlín

Z podniku Sex-zlín
Prsa: č. 2, Výška: 170 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Divka Jana

Jana

(44)

Milí pánové, zvu Vás k sobě do Zlína na příjemné odreagování erotické masáže a jiné erotické služby podle přání. Soukromí, čistota, sprcha a občerstvení zajištěna. Přijďte těším se na Vaši společnost. Podrobnosti sdělím pouze telefonicky :-). Jsem tu zpět Jana 608560152

Z podniku Privát Jana
Prsa: č. 3, Výška: 160 cm, Váha: 45 kg
Zlínský, Zlín
Detail
Byly zobrazeny všechny dívky odpovídající vašemu výběru