Věklet
Prsa č.
Výškacm
Váhakg
Filtrovat
Divka Engie

Engie

(35)

Ahoj, jsem černovlasý ďáblík kterému žhnou plameny v očích. Celého si tě namažu olejem dle tvého výběru a přitom tě budu ďábelsky dráždit. Ráda se po tobě sklouznu. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Bibi. Přijď si vyzkoušet nebe peklo ráj.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 2, Výška: 169 cm, Váha: 53 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Bibi

Bibi

(27)

Ahoj, jsem blonďatý anděl který tě přivede do nebe svými dotyky. Celého si tě namažu olejem dle tvého výběru a promasíruji ti každé místečko tvého těla. Ráda se po tobě i sklouznu a přitom tě budu dráždit. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Engie. Přijď si vyzkoušet nebe peklo ráj.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 2, Výška: 172 cm, Váha: 63 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Ema

Ema

(35)

Ahojky, mé jméno je Ema, jsem štíhlá s pevnými prsy a mám černé dlouhé vlasy. Jsem zkušená masérka, která ví kam sáhnout. Přijď se ke mě uvolnit. Těším se na Tebe. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Evou.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 3, Výška: 168 cm, Váha: 55 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Eva

Eva

(35)

Přeji ti krásný den. Jmenuji se Eva a jsem tantrická masérka která ti dá ochutnat zakázané jablko. Exoticky ti promasíruji každé místečko na těle a zažiješ díky mé originální technice tu nejúžasnější masáž ve svém životě. Se mnou dokážeš nejen vypnout ale i se zasmát. Zaručuji ti, že hned po odchodu se budeš chtít vrátit. Nevěříš ? Tak přijď a uvidíš sám. Na objednávku je možná čtyřruční masáž s Emou....

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 3, Výška: 168 cm, Váha: 63 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Marky

Marky

(30)

Jsem masérka která je empatická a mám dlouholetou praxi. Dělám pravou tantra masáž která ti udělá velice příjemně jak na těle tak i na duši. Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Na masáži budeme jen ty a já Z masáže budeš odcházet jako znovu zrozený s čistou hlavou. Přijď ke mě poznat něco nového a lepšího. Budu na tebe čekat.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 2, Výška: 171 cm, Váha: 52 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Suzie

Suzie

(23)

25.9. - 6.10. NEPRACUJI ! Jsem masérka s dlouholetou praxí, dříve jsem pracovala ve Zlíně v Brně a Olomouci. Jak přijdeš, nebudeš chtít odejít. Vhodné pro muže i ženy. Budu tě hýčkat a rozmazlovat mým tělem. Budeš odcházet naprosto uvolněný a v harmonii. Už teď se na tebe moc těším. Mám příznivé ceny !!! Pokud neberu telefon tak právě masíruji, děkuji za pochopení.

Z podniku Suzie Studio
Prsa: č. 6, Výška: 169 cm, Váha: 60 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Stela

Stela

(35)

Prsatá vášnivá temperamentní blondýna, která si s tebou ráda pohraje. Služby-klasický sex, orál,masáže, lesbi show a mnohem víc.

Z podniku Veselé kočičky
Prsa: č. 4, Výška: 170 cm, Váha: 58 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Sára

Sára

(28)

Ahoj. jsem atraktivní světlovlasá slečna, která se velmi ráda postará o tvou spokojenost. Umím být svůdná a neřestná, ale i romantická a nežná, záleží na co budeš mít náladu. Krom příjemného povídání ti můžu nabídnou kvalitní masáž, po které si můžeme dát krásný sexík. Pokud máš rád něco speciálního neboj se mě telefonicky, nebo potom osobně zeptat ráda se pokusím tvé přestavy splnit. Všechny služby poskytuji zásadně s ochranou! Ráda...

Z podniku Veselé kočičky
Prsa: č. 3, Výška: 170 cm, Váha: 68 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Divka Kareen

Kareen

(45)

Přivedu Tě na vrchol.....chybí Ti jemné doteky, něžné hlazení, milování, krásné šukání...? Budu se Ti věnovat tolik, že ještě než budeš ode mě odcházet....budeš mít tohu znovu přijít....V ceně je už zahrnutý i orálek bez a do konce ! ......Análek po domluvě možný.....Volej mezi 8 - 22 hodinou...Uvítám Tě buď v mém soukromí...pokud budeš chtít mohu přijet za Tebou......Jsem tu pro Tebe....Tvoje Kareen.... ...

Z podniku Kareen
Prsa: č. 2, Výška: 175 cm, Váha: 73 kg
Zlínský, Otrokovice
Detail
Byly zobrazeny všechny dívky odpovídající vašemu výběru